ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ

Традиційно, на початку другого семестру студенти третього та четвертого курсів проходять педагогічну практику в загальноосвітніх закладах нашого міста. Метою такої практики є застосування на практиці знань та вмінь здобутих в процесі навчання. Щоразу студенти проявляють свої педагогічні та творчі здібності на належному рівні. Серед основних завдань, які постають перед студентами в процесі проходження педагогічної практики є спостереження та проведення уроків, виховних заходів, організація святкових концертів тощо.
Під час проходження практики в ЗОШ № 5 студентами 33 та 34 напряму підготовки: «Хореографія» спеціалізації: «Художня культура» та «Режисура хореографічно-виховних шкільних заходів» було проведено багато різних заходів, серед яких «Зустріч випускників».

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ

«Ми дуже вдячні всім за допомогу, адже за такий короткий проміжок часу діти вивчили всі постановки танців, відвідували всі репетиції» – зазначають студенти.

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ

«В цій школі нам було приємно та комфортно працювати, так як ми вже проходили тут практику на другому курсі, із більшістю педагогів знайомі. Всі вчителі до нас ставились з повагою та розумінням, а учні намагались якомога більше допомогти».