ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЗА МОТИВАМИ ТВОРЧОСТІ СЕСТЕР ГОМЕНЮК

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЗА МОТИВАМИ ТВОРЧОСТІ СЕСТЕР ГОМЕНЮК

Роздрукувати публікацію

Продовжуючи знайомство із творчістю відомих майстринь у напрямку наївного живопису – Ірини та Софії Гоменюк, ми працюємо серед творчих людей – студентів факультету мистецтв спеціальності Образотворче мистецтво.

15 вересня 2021 року доцент кафедри образотворчого мистецтва Олена Семенова на базі Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності провела практичне заняття у формі майстер-класу за мотивами творчості Ірини та Софії Гоменюк. Саме дисципліна «Декоративно-прикладне мистецтво» знайомить студентів із народною творчістю, її розмаїттям і таємницями створення. На таких заняттях вони  мають змогу оволодіти різними художніми матеріалами і спробувати себе у творчих пошуках.

 Цього разу, розглянувши роботи, які були надані співробітниками краєзнавчого музею, студенти створювали свої декоративні композиції. Особливою умовою було обрання формату роботи: кожен обирав на свій розсуд геометричну фігуру, в якій потім розташовували елементи розпису відомих майстринь. Хочеться відзначити, що були присутні студенти кількох курсів (2-4 курс), та із завданням впоралися всі. У процесі створення авторських робіт майбутні художники-педагоги проявили свої творчі здібності та композиційне мислення.

Атмосфера творчості та взаєморозуміння панувала на практичному занятті. Результати були досить несподіваними, оригінальними, у кожного свій неповторний підхід.  Гарна практика для наших митців!

Дякуємо всім учасникам і координаторам проєкту, а також Олені Семеновій за цікавий і повчальний майстер-клас! Успіхів і натхнення вам!

Прокоментуй!  • 1 Жовтня, 2021

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію