ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ТАЛАНОВИТУ СТУДЕНТСЬКУ МОЛОДЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

У рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 22 листопада 2019 року відбудеться ІІІ Всеукраїнська студентська олімпіада з образотворчого мистецтва.

Метою олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їхнього творчого розвитку, створення умов для розкриття творчого потенціалу обдарованої студентської молоді в галузі образотворчого мистецтва.

До участі в олімпіаді запрошуються студенти гуманітарно-педагогічних коледжів, коледжів культури і мистецтв, а також усіх, хто цікавиться образотворчим мистецтвом.

Склад журі олімпіади формується із викладачів кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Контактна інформація:
(067) 473-01-48 – Музика Ольга Яношівна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва;
(093) 913-65-39 – Базильчук Леонід Володимирович, доцент кафедри образотворчого мистецтва;
(097) 510-24-75 – Семенова Олена Віталіївна, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва;

Заповнені анкети учасників просимо надсилати на електронну адресу kafedra_om@meta.ua з поміткою «Олімпіада» до 19 листопада 2019 року.

Положення олімпіади

Прокоментуй!  • листопада 5, 2019