25 квітня 2019 року відбулася довгоочікувана подія року – конкурс краси та грації «Міс УДПУ імені Павла Тичини – 2019». Участь у конкурсі взяли 12 найяскравіших дівчат університету, які у запеклій боротьбі демонстрували свої здібності
Місяць: Квітень 2019
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/05/Z-Velykodnem.jpg)
ВІТАЄМО З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ!ВІТАЄМО З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ!
Шановні колеги, студентство! Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/Vitannya.jpg)
З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!
Сьогодні – 27 квітня, свій ювілейний День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, талановитий учитель та мудрий наставник Всеволод Маркович Сирота! Вельмишановний Всеволоде Марковичу! Прийміть наші найщиріші вітання з цією значною і
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/Sotsialnyj_proekt_dlya_studentiv-768x432-1.png)
СТАРТУВАВ V КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗВО УКРАЇНИ В МЕЖАХ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ»СТАРТУВАВ V КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗВО УКРАЇНИ В МЕЖАХ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «SCHOLARSHIP В УКРАЇНІ»
Шановні студенти! Інформуємо вас про початок V конкурсу для студентів ЗВО України в межах проєкту «Scholarship в Україні». Грантовий бюджет цього конкурсу складає 63 000 гривень і надається 3 окремих гранти. Загальних призових місць виходить
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/Blahodijnyj-kontsert.jpg)
СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ІНВАЛІДІВ «ПРОЛІСОК»СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ІНВАЛІДІВ «ПРОЛІСОК»
23 квітня студенти факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини організували благодійний концерт у Центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів «Пролісок». Ініціатором благодійного заходу стала студентка ІІ курсу спеціальності «Хореографія» Анна Мороз.
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/DSC_1812.jpg)
СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!
25 квітня 2019 року відбулася довгоочікувана подія року – конкурс краси та грації «Міс УДПУ імені Павла Тичини – 2019». Участь у конкурсі взяли 12 найяскравіших дівчат університету, які у запеклій боротьбі демонстрували свої здібності у
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/Konferentsiya.jpg)
НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЯ ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЯ ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»
18-19 квітня 2019 р. на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Співорганізатори конференції: Інститут педагогічної освіти і освіти
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/kontsert-internat-7.jpg)
СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ІНВАЛІДІВ «ПРОЛІСОК»СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ІНВАЛІДІВ «ПРОЛІСОК»
23 квітня студенти факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини організували благодійний концерт у Центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів «Пролісок». Ініціатором благодійного заходу стала студентка ІІ курсу спеціальності «Хореографія» Анна Мороз. Гасло «Подаруй