День: 14.04.2019

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні, продовжує реалізовувати навчальну Програму «Молодіжний працівник». Організатор тренінгу: Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Ambros HUB. Базовий

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», що проводиться 18 квітня 2019 року факультетом мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.