ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Сьогодні на головному майдані університету відбулося довгоочікуване першокурсниками дійство ‒ «Посвята у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини».

Привітати нове поповнення до лав університету прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани, ректорат та багато високоповажних гостей. Урочистості відкрив ректор університету – доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Безлюдний Олександр Іванович.

Урочистим супроводом відкриття дійства став гімн університету, який виконали студенти спеціальності «Музичне мистецтво» факультету мистецтв.

Із вітальним словом до всіх присутніх, і в першу чергу до першокурсників, звернувся міський голова Цебрій Олександр Володимирович.

З яскравою хореографічною композицією виступили учасники танцювальних колективів факультету мистецтв, подарувавши всім глядачам позитивні емоції.

Уже традиційним стало вручення символічних атрибутів першокурсникам Студентського квитка та Ключа Знань, яким можливо відкрити всі двері до храму науки.

Щасливі і схвильовані обличчя першокурсників і їхніх батьків, добрі усмішки викладачів та гостей свята, море емоцій – така атмосфера супроводжувала Посвяту. Завершилося свято піснею «Я люблю Україну свою» у виконанні заслуженого працівника культури України, викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Купчика Валентина Анатолійовича.

По завершенні урочистостей відбулося зібрання студентів першокурсників у більш вузькому колі з керівництвом та викладачами факультету.

Декан факультету – кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна представила студентам їх наставників – кураторів груп, а також познайомила з професорсько-викладацьким колективом факультету мистецтв.

І на завершення, відбулася зустріч першокурсників із завідувачами кафедр відповідно до напряму підготовки студентів та кураторами їхніх груп.

Професорсько-викладацький та студентський колективи факультету мистецтв радо вітають першокурсників із Посвятою у студенти університету та надіються, що вони стануть гідним поповненням великої, дружньої родини! У добру путь, шановні першокурсники!