ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

17 травня на базі кафедри інструментального виконавства відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти».

У ході пленарного засідання були прослухані доповіді викладача кафедри інструментального виконавства Коваленка А.С.; викладача першої кваліфікаційної категорії відділу фортепіано Уманського музичного училища імені П. Демуцького Мосенз О.Є.; викладача кафедри інструментального виконавства Лебідь В.П.; викладача-методиста КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка» Лупанової В.І.; викладача кафедри інструментального виконавства Савранської О.М.; викладача кафедри інструментального виконавства Обманець Л.О.

У своїх доповідях науковці розкривали актуальні питання сучасного інструментального виконавства, серед яких: гітарна освіта в Україні на рубежі ХХ та ХХІ сторіччя; виховання навички читання з листа на уроках фортепіано; зміст та технології навчання мистецької освіти в Сербії та Україні; сучасні дидактичні принципи мистецької педагогіки в аспекті фортепіанного виконавства; особливості підготовки магістрів музичного мистецтва в умовах університетської освіти; структурно-компонентний аналіз готовності до інструментально-виконавської діяльності майбутніх виконавців-піаністів.

На особливу увагу заслуговує майстер-клас доцента кафедри інструментального виконавства Гусака В.А., проведений з лауреатами Міжнародних та Всеукраїнський конкурсів – тріо «Serbian Star» у складі магістрантів кафедри: Йована Дрманича, Дарко Марковича, Александра Джорджевича. Майстер-клас відрізнявся науковістю, динамічністю, оригінальністю викладу, використанням комп’ютерних технологій, що характеризувало високий професійний рівень керівника ансамблю Гусака В.А. Завдяки даному заходу, усі присутні викладачі мали можливість розширити діапазон своїх професійних знань в області музичної педагогіки, а студенти отримали взірець виконавської майстерності.

Не зважаючи на насиченість програми семінару, було не можливо осягнути всі аспекти сучасного інструментального виконавства вітчизняної мистецької освіти. Тому подальші наукові пошуки в цьому напрямку будуть відображатись в наукових статтях, магістерських та дисертаційних дослідженнях викладачів і студентів кафедри інструментального виконавства.

Дякуємо всім за присутність та підтримку в організації семінару!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • травня 20, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

18.10
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Студенти 3 курсу факультету іноземних мов Анастасія Січкар, Дар’я Максименко та Володимир Ревнюк розпочали семестрове навчання в Університеті Порту (Португалія). [...]
СТУДЕНТИ УДПУ В УНІВЕРСИТЕТІ ПОРТУ
18.10
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Студенти 3 курсу факультету іноземних мов Анастасія Січкар, Дар’я Максименко та Володимир Ревнюк розпочали семестрове навчання в Університеті Порту (Португалія). [...]
СТУДЕНТИ УДПУ В УНІВЕРСИТЕТІ ПОРТУ
18.10
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
“Молодіжний камерний хор” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та диригент – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Прокулевич, здобув перемогу на IV Міжнародному хоровому фестивалі в м.Херцег-Новий, Чорногорія. [...]
«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» УДПУ СТАВ ВОЛОДАРЕМ «ЗОЛОТОГО ДИПЛОМА» НА IV МІЖНАРОДНОМУ ХОРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ В ЧОРНОГОРІЇ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua