20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

17 травня на базі кафедри інструментального виконавства відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти».

У ході пленарного засідання були прослухані доповіді викладача кафедри інструментального виконавства Коваленка А.С.; викладача першої кваліфікаційної категорії відділу фортепіано Уманського музичного училища імені П. Демуцького Мосенз О.Є.; викладача кафедри інструментального виконавства Лебідь В.П.; викладача-методиста КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка» Лупанової В.І.; викладача кафедри інструментального виконавства Савранської О.М.; викладача кафедри інструментального виконавства Обманець Л.О.

У своїх доповідях науковці розкривали актуальні питання сучасного інструментального виконавства, серед яких: гітарна освіта в Україні на рубежі ХХ та ХХІ сторіччя; виховання навички читання з листа на уроках фортепіано; зміст та технології навчання мистецької освіти в Сербії та Україні; сучасні дидактичні принципи мистецької педагогіки в аспекті фортепіанного виконавства; особливості підготовки магістрів музичного мистецтва в умовах університетської освіти; структурно-компонентний аналіз готовності до інструментально-виконавської діяльності майбутніх виконавців-піаністів.

На особливу увагу заслуговує майстер-клас доцента кафедри інструментального виконавства Гусака В.А., проведений з лауреатами Міжнародних та Всеукраїнський конкурсів – тріо «Serbian Star» у складі магістрантів кафедри: Йована Дрманича, Дарко Марковича, Александра Джорджевича. Майстер-клас відрізнявся науковістю, динамічністю, оригінальністю викладу, використанням комп’ютерних технологій, що характеризувало високий професійний рівень керівника ансамблю Гусака В.А. Завдяки даному заходу, усі присутні викладачі мали можливість розширити діапазон своїх професійних знань в області музичної педагогіки, а студенти отримали взірець виконавської майстерності.

Не зважаючи на насиченість програми семінару, було не можливо осягнути всі аспекти сучасного інструментального виконавства вітчизняної мистецької освіти. Тому подальші наукові пошуки в цьому напрямку будуть відображатись в наукових статтях, магістерських та дисертаційних дослідженнях викладачів і студентів кафедри інструментального виконавства.

Дякуємо всім за присутність та підтримку в організації семінару!

Залишити відповідь

Схожі новини

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

5 листопада   свій День народження відзначає  концертмейстер кафедри  музикознавства та вокально-хорового  мистецтва   Бурлака Ірина Володимирівна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята і зичимо міцного здоров’я, особистого

ЕКСКУРСІЯ ДО ЗАПОВІДНИКАЕКСКУРСІЯ ДО ЗАПОВІДНИКА

31 серпня 2018 року для студентів першого курсу спеціальності 025 «Музичне мистецтво» запам’яталося не тільки урочистою церемонією посвяти першокурсників у студенти університету, а й цікавою екскурсією до Державного історико-архітектурного заповідника

ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ІЗ КАХОЮ ЧИТАІЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ІЗ КАХОЮ ЧИТАІ

З метою обговорення освітньої програми «Хореографія», поглиблення та вдосконалення професіоналізму майбутніх хореографів 19 лютого відбулася чергова зустріч викладачів та студентів кафедри хореографії та художньої культури із замісником Народного центру грузинської