ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДВОТУРОВУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

24 листопада 2022 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться VІІ Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва.

Метою Олімпіади є популяризація інструментально-виконавського мистецтва, підвищення рівня виконавської підготовки артистів‑інструменталістів, підтримка талановитої молоді, заохочення її до інструментально-виконавської діяльності й стимулювання до творчості; створення умов для творчого розвитку обдарованих здобувачів‑інструменталістів студентського віку у галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі закладів фахової передвищої освіти (коледжів). Участь в Олімпіаді безкоштовна.

Завантажити (PDF, 122KB)

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СВЯТКОВИЙ СНІГОПАД»СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СВЯТКОВИЙ СНІГОПАД»

16 грудня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету відбулося свято студентської творчості «Святковий снігопад». Захід розпочався з перегляду жартівливих шаржі «Студентські моменти», підготовлених студентом-магістрантом спеціальності «Образотворче мистецтво» – Олесем

14 травня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна» в рамках творчого проекту «Тріумф-Fest».