ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У VІ ФЕСТИВАЛІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

25 квітня 2018 року в приміщенні Уманського міського Будинку культури імені Юрія Смолича відбувся VІ фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На кичері», засновником та ініціатором якого є КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка».

Основною метою фестивалю є розвиток хореографічного мистецтва, налагодження творчих та дружніх відносин між хореографічними колективами різних типів навчальних закладів, поширення інтересу до різних напрямків хореографічного мистецтва, пропаганда національно-патріотичного виховання, вшанування пам’яті Вадима Васильовича Костриці – Заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина м. Умань.

Цьогоріч, вже вшосте, фестиваль збирає десятки хореографічних колективів міста та району в різних вікових категоріях, які демонструють свою майстерність у номінаціях «Народна хореографія», «Стилізована народна хореографія» та «Постановки національно-патріотичного змісту». Варто зазначити, що значна кількість керівників хореографічних колективів є учнями Вадима Васильовича Костриці, а деякі колективи-учасники фестивалю, у свій час, очолював Вадим Васильович!

Хореографічні колективи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є активними учасниками фестивалю. Так, народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, член Національної хореографічної спілки України Людмила Андрощук) подарував глядачам хореографічну композицію «Матір Дана». Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури, член Національної хореографічної спілки України Сергій Куценко) продемонстрував молдавський народний танець «Весняна хора».

Обидва колективи було нагороджено Дипломами лауреата VІ фестивалю хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На кичері».