ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІДБУЛАСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ВІДБУЛАСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Роздрукувати публікацію

22 листопада 2019 року в рамках проведення Дня відкритих дверей на факультеті мистецтв відбулась ІІІ Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів м. Умань, м. Золотоноша, м. Христинівка, м. Жашків, смт. Бабанка, с. Дмитрушки, с. Родниківка, с. Мала Севастьянівка, с. Шукайвода, с. Верхнячка, с. Дмитрушки та студенти коледжів м. Умань.

Учасники олімпіади представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи в різних художніх техніках та виконали тестові завдання з теорії та історії образотворчого мистецтва. Показали високий рівень теоретичних знань та практичних умінь! Із тестами справились усі. А роботи були такі чудові й різнопланові, що складно було вирішити, яка заслуговує найвищий бал!

За результатами олімпіади дипломи переможця І ступеня отримали:
Зозуля Аліна (НВК”Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання”);
Діхтяренко Анна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова);
Плахотнюк Марія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Поліщук Анна (Уманський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – медична гімназія»);
Ткачук Марія, Ройтенко Вікторія, Франчук Анастасія, Безлюдна Ольга, Чапуріна Валерія Соболенко Лілія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана);
Курсенко Наталія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»);
Сущенко Діана (Золотоніська дитяча музична школа, клас образотворчого мистецтва);
Склярук Вікторія (Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів);
Бурлака Вікторія (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука);
Кревсун Олександра, Свіщенко Ольга, Томачук Вікторія (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2);
Радченко Валентин , Мазуренко Софія (Дмитрушківська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів );
Самойленко Ауріка (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3);
Швець Тетяна (Уманський медичний коледж).

Дипломи переможця ІІ ступеня отримали:
Ковтун Марія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
Такова Ірина, Ульянова Дар’я (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова);
Довгань Ілона, Панченко Юлія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Жук Валерія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М.П. Бажана);
Дзисюк Дарія , Руденко Карина, Святина Іван (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»);
Крохмаль Дар’я (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);
Шаповал Тетяна (Золотоніська дитяча музична школа, клас образотворчого мистецтва);
Жуніна Лада (Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів);
Бортніченко Ярина (Ладижинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Стьосова Вікторія (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука);
Славічек Ірина (Шукайводський навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів»);
Брижата Анастасія (Шукайводський навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів»);
Кучеренко Анна, Лісова Леся, Майданюк Вікторія (КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка»);
Марценюк Дар’я (НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»);
Паламарчук Анастасія (Верхняцький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей»).

Дипломи переможця ІІІ ступеня отримали:
Добровольська Даная , Покиньборода Вікторія, Попова Олександра (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова);
Устенко Софія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»);
Яворська Тетяна, Вернюк Юлія, Марченко Марія, Булеца Анна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);
Попова Ангеліна, Носенко Катерина, Мурадян Мілена (Золотоніська дитяча музична школа, клас образотворчого мистецтва);
Ільченко Віаліна (Бабанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Ремінна Марія (Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів);
Загоруйко Олександра (Ладижинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Рак Денис (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2);
Гончар Олександра, Пачесюк Юлія (Маласевастьянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2).

Щиро дякуємо усім вчителям образотворчого мистецтва, які підготували учасників олімпіади:
Цимбал Світлані Миколаївні (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2);
Віштак Світлані Григорівні (Дмитрушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Деркач Тетяні Олексіївні (Жашківська спеціалізована школа №1 поглибленим вивченням окремих предметів );
Бутенко Галині Борисівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана);
Мустафіній Галині Іванівні (НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»);
Половець Діані Станіславівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І. Чуйкова);
Козиненко Тетяні Михайлівні (Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»);
Дунаєвій Ліні Володимирівні (УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Нижник Людмилі Михайлівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);
Дашкевич Людмилі Володимирівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3);
Пісняк Валентині Степанівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
Сліпенькій Анжелі Володимирівні (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – медична гімназія»);
Алмаєвій Анні Мідахатівні (Золотоніська дитяча музична школа, клас образотворчого мистецтва);
Жвавій Яні Айварівні (Бабанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Сісецькій Ірині Петрівні (Ладижинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Кондратюк Наталія Вікторівна (Шукайводський навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука);
Кроник Ользі Павлівні (Верхняцький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-ліцей).

Дякуємо за співпрацю! Бажаємо успіхів, натхнення на творчість і талановитих учнів!

Прокоментуй!  • листопада 28, 2019

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:



КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію